Królicza baza wiedzy

0 Flares 0 Flares ×

„Wszystko o królikach – informacje dotyczące opieki, żywienia, porady w kwestiach leczenia.

Nie macie królika, a chcielibyście się takim stworzeniem zaopiekować? Również doradzimy, jak się do tego przygotować.

Mówiąc do nowych osób, które mają królika od niedawna albo chciałyby go mieć, a nie mają wiedzy nt. prawidłowej opieki i żywienia, staramy się być rzeczowi. Nie osądzamy, nie kierujemy się emocjami!

Nie zachwycamy się tutaj królikami i ich urodą (no, może tylko troszkę). Nie publikujemy zdjęć naszych królików, o ile nie dotyczą one jakiegoś problemu (zdrowotnego, behawioralnego itd.)

Nie jest to grupa dla osób hodujących króliki na mięso, prowadzących pseudohodowle albo rozmnażających króliki w domu. Doradzimy dobrego weterynarza, ale nie będziemy wspierać tego typu działań.

Jesteśmy po to, aby pomóc sobie nawzajem.

Pamiętajcie, że w przypadku złego samopoczucia Waszego podopiecznego nic nie zastąpi wizyty u kompetentnego lekarza weterynarii.

Grupa jest nadzorowana przez osoby związane z Fundacją Azyl dla Królików. Nie promujemy jednak na tej grupie konkretnych organizacji oferujących adopcje królików (takie posty będą usuwane).

Spamerom i trollom mówimy stanowcze e tam – niech sobie kicają gdzie indziej, byle nie tu.”

The following two tabs change content below.
Choć jestem mieszkanką Łodzi to mój blog poświęcony jest Azylowi dla królików w Toruniu -pierwszej placówce schroniskowo – leczniczo – adopcyjnej, która funkcjonuje dzięki wolontariuszom i darczyńcom. http://www.azyl.torun.pl/ Prywatnie jestem opiekunką zwierzaków, które kiedyś były w potrzebie -dwóch suk, dwóch królików i jednej kotki. Dlaczego piszę o królikach? Niestety jest wiele króliczych tragedii, a jeszcze wciąż mało się o nich mówi i wie.

Ostatnie wpisy autor (zobacz wszystkie)Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • RSS
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Email -- 0 Flares ×