Polecane sklepy internetowe

0 Flares 0 Flares ×

Sklep internetowy „Uszatkowo”

Sklep ten powstał z pasji do królików, która rozwinęła się pod wpływem współpracy ze Stowarzyszeniem Pomocy Królikom w Toruniu :) Dzięki wsparciu założycieli sklepu, króliki, które trafiają do Azylu z całego kraju, mają dostęp do wysokogatunkowych granulatów, różnorodnych ziół i zdrowych, króliczych smakołyków. Konkurencyjne ceny, bezproblemowy kontakt ze sklepem, szybkość realizacji zamówień oraz dogodna opcja odbioru osobistego w Toruniu czynią uszatkowo.pl sklepem niezwykle przyjaznym nie tylko dla wolontariuszy Azylu dla Królików, ale dla wszystkich miłośników królików :

www.uszatkowo.pl – ten adres obowiązkowo powinien zapamiętać każdy króliczy opiekun!

EKO – SIANO

Robiąc zakupy na Allegro u pana Roberta  Bernatowicz (nick doradca-cc) możecie pomóc azylowym królikom! Przy zakupie siana, suszonych ziół oraz zestawów gałązek wystarczy dodać dopisek „Zakupy przez Azyl dla Królików w Toruniu”. Dopisek można dodać w ‚informacjach dla sprzedawcy’  w formularzu Allegro.  Za zakupy kilkunastu osób otrzymujemy regularnie od  pana Bernatowicz darmowe siano i zioła dla naszych podopiecznych. Serdecznie dziękujemy za pomoc!

TIVO

Firma TIVO powstała z miłości do królików, która rozwinęła się pod wpływem współpracy z Fundacją „Azyl dla Królików”.

Jej założyciele od lat wspierają Fundację „Azyl dla Królików” (wcześniej Toruński Oddział Stowarzyszenia Pomocy Królikom) dokładając wszelkich starań, aby zwierzęta znajdujące się pod jej opieką pożywiały się możliwie najlepszym pokarmem.

Jak wygląda pomoc ofertowana przez TIVO dla Azylu? Tak naprawdę to każdy z nas wspomaga Azyl kupując produkty marki TIVO. Dlaczego? Kupując zioła marki TIVO przekazujesz 1% wartości produktu na pomoc dla toruńskich rezydentów. Zatem kupując produkty TIVO robisz dwie pożyteczne rzeczy za jednym razem – uszczęśliwiasz swojego Uszaka i karmisz potrzebujące Króliczki w Azylu :)

Asortyment TIVO na chwilę obecną jest stosunkowo skromny, jednak ciągle się rozwija i już wkrótce pojawią się zupełnie nowe, niedostępne dotychczas na rynku produkty. Gdzie można je znaleźć? W najlepszych sklepach internetowych, jak uszatkowo.pl oraz swiat4lap.pl

Aby dowiedzieć się więcej o firmie TIVO odwiedź stronę internetową: www.ti-vo.pl lub polub www.facebook.com/TivoPolska

Sklep Zoologiczny Mariposa


http://www.online.zoosklep-mariposa.pl/


https://www.facebook.com/SklepZoologicznyMariposa/timeline

Pomóżcie bezdomnym Uszakom. Razem możemy więcej!

The following two tabs change content below.
Choć jestem mieszkanką Łodzi to mój blog poświęcony jest Azylowi dla królików w Toruniu -pierwszej placówce schroniskowo – leczniczo – adopcyjnej, która funkcjonuje dzięki wolontariuszom i darczyńcom. http://www.azyl.torun.pl/ Prywatnie jestem opiekunką zwierzaków, które kiedyś były w potrzebie -dwóch suk, dwóch królików i jednej kotki. Dlaczego piszę o królikach? Niestety jest wiele króliczych tragedii, a jeszcze wciąż mało się o nich mówi i wie.

Ostatnie wpisy autor (zobacz wszystkie)W odpowiedzi na Polecane sklepy internetowe

  1. ~TwojPasaz pisze:

    Sklepy internetowe to bez wątpienia przyszłość handlu niemal dla każdej branży. Ludzie zaczęli już ufać sieciowym sprzedawcom, a poza tym robią się coraz bardziej leniwi ;) Przeminęły już czasy, kiedy to niemal każdy obawiał się zamówił cokolwiek z Internetu, myśląc, że na pewno zostanie oszukany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • RSS
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Email -- 0 Flares ×